WR21-L52A-DE1-TA
Manufacturer
Digi
VIGOR # :
Description
CELLULAR ROUTER US CANADA 4G/3G
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
WR21-L52A-DE1-TA PDF
Type Description
Series:Digi WR21
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Router
Modulation or Protocol:GSM, LTE
Frequency:700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz