WR44-U900-NE1-RF
Description
CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
DataSheet
WR44-U900-NE1-RF PDF
Function:Router
Modulation or Protocol:802.11a/b/g/n, HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz