MTCDTIP-L4N1-267A-915
Description
LTE CAT 4 IP67 BASE STATION 8CH
DataSheet
MTCDTIP-L4N1-267A-915 PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit® IP67
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:802.11a/b/g/n, Bluetooth, HSPA+, LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, RJ-45, USB
Sensitivity:-
Power - Output:27dBm
Data Rate (Max):150Mbps
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
AB7312-B
AB7312-B
CAN TO PROFIBUS DPV1 COMM
ASG1105-C
ASG1105-C
IXXAT SG-GATEWAY W/ M-BUS
EKI-1362-MB-BE
EKI-1362-MB-BE
SERIAL DEVICE SERVER 2-PORT
1808Y6300821JXR
1808Y6300821JXR
CAP CER 820PF 630V X7R 1808
C1Q 3
C1Q 3
FUSE BOARD MOUNT 3A 125VAC 63VDC