BB-SR30010111
Manufacturer
Quatech / B+B SmartWorx
VIGOR # :
Description
5E,USB,2I/O,SD,W,ACC,
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
BB-SR30010111 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:-
Modulation or Protocol:-
Frequency:-
Applications:-
Interface:-
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LX60_1104493
LX60_1104493
ROUTER WIFI/GNSS LTE NA DC
INPACT COMMON ETHERNET
SR30518020
SR30518020
ROUTER LTE,2E,USB,2I/O,SD,2S,W,P
C2012X6S1H225M085AC
C2012X6S1H225M085AC
CAP CER 2.2UF 50V X6S 0805
1111J1000620KQT
1111J1000620KQT
CAP CER 62PF 100V C0G/NP0 1111