MTCDT-L4N1-246A-915-US
Description
RF MOD PROGR GATEWAY LTE CAT4
DataSheet
MTCDT-L4N1-246A-915-US PDF
Type Description
Series:MultiTech Conduit®
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:802.11a/b/g/n, Bluetooth, HSPA+, LoRa, LTE
Frequency:915MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, RJ-45, USB
Sensitivity:-
Power - Output:27dBm
Data Rate (Max):150Mbps
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
AB7807-F
AB7807-F
PROFIBUS DP-V0 TO CANOPEN
ASG4103-C
ASG4103-C
IXXAT SG-GATEWAY W/ ETHERNET/IP
BB-SR30518010-SWH
BB-SR30518010-SWH
ROUTER LTE,2E,USB,2I/O,SD,2S,W,P
AMPMAGD-6.0000
AMPMAGD-6.0000
MEMS OSC XO 6.0000MHZ CMOS SMD
RN731ETTP2710C50
RN731ETTP2710C50
RES 271 OHM 0.25% 1/16W 0402
MTCDT-L4N1-246A-915-US
MTCDT-L4N1-246A-915-US
RF MOD PROGR GATEWAY LTE CAT4
SDL DIE ASSY ROUND 6 POS