ELNK-G056A-L915US
Manufacturer
myDevices
VIGOR # :
Description
INDUSTRIAL GRADE. SUPPORTS UPLIN
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
ELNK-G056A-L915US PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Gateway
Modulation or Protocol:GPS, LTE
Frequency:433MHz, 470MHz, 510MHz, 868MHz, 915MHz, 923MHz