MTCAP2-868-002A-POE
Manufacturer
Multi-Tech Systems, Inc.
VIGOR # :
Description
ETHERNET ONLY ACCESS POINT 8-CHA
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
MTCAP2-868-002A-POE PDF
Type Description
Series:MultiConnect® Conduit
Package:-
Part Status:Active
Function:Access Point
Modulation or Protocol:LoRa
Frequency:868MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MB5908-SIS-EU
MB5908-SIS-EU
8-PORT MODBUS GATEWAY WITH RJ45
AB7956-F
AB7956-F
CC-LINK IE TO ETHERNET/IP
ASG1106-C
ASG1106-C
IXXAT SG-GATEWAY W/ M-BUS
C0805C222M3REC7800
C0805C222M3REC7800
CAP CER 0805 2.2NF 25V X7R 20%