SN-6821-ST-AC
Manufacturer
Red Lion
VIGOR # :
Description
ROUTER 3G GSM SPRINT AC ADAPTER
Catalog
Gateways, Routers
DataSheet
SN-6821-ST-AC PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:-
Modulation or Protocol:-
Frequency:-
Applications:-
Interface:-
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WR44-L800-CE1-SU
WR44-L800-CE1-SU
DIGI ROUTER WR44 LTE VERIZON
ETCIO 100 PLUG-IN MOD ETHERCAT
ZP9D-115RM-LR-AU
ZP9D-115RM-LR-AU
ZLINX RADIO MODEM, 115K, 900MHZ,
CJT6X88TGEI
CJT6X88TGEI
MINI-COM MODULE, CAT6A, 28/30 AW
38981
ESD HANDLER 10X6-1/2X1
CDR31BX682AKMSAR
CDR31BX682AKMSAR
CAP CER 6800PF 50V BX 0805