WR44-U900-CE1-XH
Description
ROUTER HSPA+ RS-232 USB
DataSheet
WR44-U900-CE1-XH PDF
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz