WR21-U92B-DE1-SA
Description
CELLULAR ROUTER WR21
DataSheet
WR21-U92B-DE1-SA PDF
Type Description
Series:Digi WR21
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Router
Modulation or Protocol:HSPA+
Frequency:850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz