SN-6900-AT-MX
Description
SN 6000 CELL ROUTER 4G LTE ATT
DataSheet
SN-6900-AT-MX PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Router
Modulation or Protocol:CDMA, DHCP, EDGE, EVDO, GPRS, GSM, HSPA+, LTE
Frequency:700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz