MTCDTIP-LEU1-270L-868
Description
LTE CAT3 IP67 BASE GNSS W/ACCY
DataSheet
MTCDTIP-LEU1-270L-868 PDF
Type Description
Series:MultiConnect® Conduit™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Gateway
Modulation or Protocol:LoRa, LTE
Frequency:868MHz
Applications:General Purpose
Interface:Ethernet, USB
Sensitivity:-
Power - Output:-
Data Rate (Max):100Mbps
Features:-
Quantity Unit Price Ext. Price
BT-6601-ST
BT-6601-ST
CDMA EVDO W/SCR - ALLTEL
BT-6821-BM-AC
BT-6821-BM-AC
GSM/HSPA
EKI-1321-AE
EKI-1321-AE
1-PORT RS-232/422/485/IP TO GPRS
BCW60CE6327HTSA1
BCW60CE6327HTSA1
TRANS NPN 32V 0.1A SOT-23
LAM2SB750-38-1Y
LAM2SB750-38-1Y
CONN TERM RECT LUG 1/0 AWG #3/8
DSC1101DM2-156.2500
DSC1101DM2-156.2500
MEMS OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD