B136-100-WP-1
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
REMOTE EXTENDER WALLPLATE 700FT
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
B136-100-WP-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:Remote Extender Wallplate
For Use With/Related Products:Cat5/Cat6
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1002-CMF4-OUS
1002-CMF4-OUS
LTE MODEM; CAT 4; NORTH AM
PR100298
PR100298
REVPI CLOUDRAIL (INKL. SOFTWARE)
B116-004A
B116-004A
DVI SPLITTER 4-PORT 1920X1200
RNC50J7322BSB14
RNC50J7322BSB14
RES 73.2K OHM 1/10W .1% AXIAL
AISC-0603-R0056J-T
AISC-0603-R0056J-T
FIXED IND 5.6NH 700MA 100 MOHM