VSC41-2RM
Manufacturer
FLIR
VIGOR # :
Description
4.1MM CAM W 2M SEMI-RIGID PROBE
Catalog
Accessories
DataSheet
VSC41-2RM PDF
Type Description
Series:VS
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Camera Probe
For Use With/Related Products:VS70 Series Videoscope
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1/4 WAVE PLATE
KIT, CONVERSION, CURVED COVER
1.5X TV TUBE
AMPLA7012Q-R68MT
AMPLA7012Q-R68MT
FIXED IND 680NH 7A 19 MOHM SMD
QAT-6+
QAT-6+
6 DB SMT FIXED ATTENUATOR, DC -
ZIQ-P-WL
ZIQ-P-WL
ZUMIQ APPLICATION SERVER, BOARD-
VSC41-2RM
VSC41-2RM