69-ELEC2.3
Manufacturer
NTE Electronics, Inc.
VIGOR # :
Description
EL WIRE END CAP FOR 2.3MM
Catalog
Accessories
DataSheet
69-ELEC2.3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:End Cap
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FO SPLICE BOX 6 SC DUPLEX
SCM208-A01-10
SCM208-A01-10
COMMS MODULE SYNERGY S7G2 3M/64
EA TOUCH128-4
EA TOUCH128-4
TOUCHPANEL RES EA W128128-XALG
69-ELEC2.3
69-ELEC2.3
EL WIRE END CAP FOR 2.3MM
5219215F
5219215F
LED RED DIFFUSED 3MM T/H
FC8ACBBGD24.0-BULK
FC8ACBBGD24.0-BULK
CRYSTAL 24MHZ 12PF SMT
UG2KB40TB
UG2KB40TB
BRIDGE RECT 1PHASE 400V 2A D3K