GEN4-ULCD-32PT-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
DataSheet
GEN4-ULCD-32PT-AR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:48.60mm W x 64.80mm H