T-55786GD084J-LW-AHN
Description
LCD TFT 8.4" SVGA 1200NITS
DataSheet
T-55786GD084J-LW-AHN PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)
Viewing Area:170.40mm W x 127.80mm H