DLC1010BBP30HF-C-1
Description
HDMI DISPLAY MODULE 10.1" IPS 12
DataSheet
DLC1010BBP30HF-C-1 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:218.16mm W x 136.80mm H