ETD035W2105-POA-E
Manufacturer
Data Modul Inc.
VIGOR # :
Description
TOUCH DISPLAY, 3.5 INCH ENTRY LI
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
ETD035W2105-POA-E PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H