T-55788GD121J-LW-AGN
Description
LCD TFT 12.1" SVGA 600NITS
DataSheet
T-55788GD121J-LW-AGN PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:12.1" (307.34mm)
Viewing Area:246.00mm W x 184.50mm H