UEZGUI-4088-43WQE-BA
Description
4.3 NO TOUCH LCD GUI MODULE
DataSheet
UEZGUI-4088-43WQE-BA PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 54.00mm H