EVE3-50A-BLM-TPN-F32
Description
5.0" 800X480 PIXEL NON-TOUCH SPI
DataSheet
EVE3-50A-BLM-TPN-F32 PDF
Type Description
Series:EVE3
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:108.00mm W x 64.80mm H