NHD-4.3-480272MB-ASXN-T
Description
4.3" MOUNTABLE SUNLIGHT READ RES
DataSheet
NHD-4.3-480272MB-ASXN-T PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H