EA TFT035-32ATS
DataSheet
EA TFT035-32ATS PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:73.10mm W x 55.50mm H