GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5
Manufacturer
Matrix Orbital
VIGOR # :
Description
LCD TOUCH TFT 3.5" USB
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
GTT35A-TPR-BLM-B0-H1-CU-V5 PDF
Type Description
Series:GTT35A
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.68mm W x 54.96mm H