T-55265GD057J-LW-ADN
Description
LCD TFT 5.7" QVGA WHT
DataSheet
T-55265GD057J-LW-ADN PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5.7" (144.78mm)
Viewing Area:117.88mm W x 88.24mm H