E2437JS081
Manufacturer
Pervasive Displays
VIGOR # :
Description
4.37" EPD, SPECTRA, W.ITC. PLATE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E2437JS081 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.37" (111.00mm)
Viewing Area:104.16mm W x 38.19mm H