NHD-3.12-25664UMY3
Description
OLED GRAPH MULTIFONT YEL 3.12
DataSheet
NHD-3.12-25664UMY3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.12" (79.25mm)
Viewing Area:82.00mm W x 22.00mm H