EVE2-38G-BLH-TPC
Description
BACK LIGHT BLH TOUCH TPC
DataSheet
EVE2-38G-BLH-TPC PDF
Type Description
Series:G
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.8" (96.52mm)
Viewing Area:95.04mm W x 22.97mm H