INT043BTFT-TS
Description
LCD DISP TFT 4.3" 480X272
DataSheet
INT043BTFT-TS PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H