SK-GEN4-32DCT-CLB-PI
Description
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
DataSheet
SK-GEN4-32DCT-CLB-PI PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:48.60mm W x 64.80mm H