T-55786GD084J-LW-AGN
Description
LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
DataSheet
T-55786GD084J-LW-AGN PDF
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)
Viewing Area:170.40mm W x 127.80mm H