E26RB-FS500-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
2.6" TRANSFLECTIVE TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E26RB-FS500-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transflective
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.6" (66.04mm)
Viewing Area:39.84mm W x 53.78mm H