NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU
Description
10.1HDMI CAP USB-HID TOUCH&AUDIO
DataSheet
NHD-10.1-HDMI-A-RSXV-CTU PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:222.72mm W x 125.28mm H