NHD-2.23-12832UMY3
Description
OLED GRAPH MULTIFONT YEL 2.23
DataSheet
NHD-2.23-12832UMY3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.23" (56.64mm)
Viewing Area:60.00mm W x 18.00mm H