E35RF-I-RS920-N
Description
3.5" SUNLIGHT READABLE IPS TFT
DataSheet
E35RF-I-RS920-N PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:71.10mm W x 53.50mm H