XLM-10.4-M5-RT-USB
Manufacturer
EarthLCD
VIGOR # :
Description
10.4" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
XLM-10.4-M5-RT-USB PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:211.20mm W x 158.40mm H