E35RC-B-MW420-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.5" BLANVIEW TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E35RC-B-MW420-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Blanview
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:55.60mm W x 73.60mm H