XLM-12.1-M5
Manufacturer
EarthLCD
VIGOR # :
Description
12.1" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
XLM-12.1-M5 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:12.1" (307.8mm)
Viewing Area:245.76mm W x 184.32mm H