MDT1010GIHR-HDMI
Description
10.1" TFT, 1280 X 800 RESOLUTION
DataSheet
MDT1010GIHR-HDMI PDF
Type Description
Series:MDT1010G
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:218.00mm W x 137.00mm H