NHD-2.7-12864UCY3
Description
LCD OLED GRAPHIC 128 X 64 YLW
DataSheet
NHD-2.7-12864UCY3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
Viewing Area:66.00mm W x 33.00mm H