T-55619GD065J-LW-AAN
Description
LCD TFT DISPLAY VGA
DataSheet
T-55619GD065J-LW-AAN PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.5" (165.10mm)
Viewing Area:132.50mm L x 99.40mm W