T-51750GD065J-FW-ADN
Manufacturer
Kyocera Display
VIGOR # :
Description
LCD 6.5" TFT MOD 640X480 VGA
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
T-51750GD065J-FW-ADN PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.5" (165.10mm)
Viewing Area:132.50mm W x 99.40mm H