AOM12864A0-0.96YBW-ANO
Description
0.96'' ARDUINO OLED BLUEYELLOW
DataSheet
AOM12864A0-0.96YBW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:23.70mm W x 12.90mm H