T-55787GD104J-LW-AHN
Description
LCD TFT 10.4" SVGA 1200NITS
DataSheet
T-55787GD104J-LW-AHN PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:211.20mm W x 158.40mm H