LQ036Q1DA01
Description
LCD TFT 3.6" 320X240 QVGA
DataSheet
LQ036Q1DA01 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.6" (91.44mm)
Viewing Area:72.48mm W x 54.36mm H