MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN
Description
5.0" LCD TFT DISPLAY
DataSheet
MOP-TFT800480-50A-BLM-TPN PDF
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:108.00mm W x 64.80mm H