VM800BU35A-PL
Description
BOARD EVAL FT800 3.5 LCD PRL BZL
DataSheet
VM800BU35A-PL PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:82.90mm W x 70.30mm H