NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T
Description
LCD TFT 4.3" 480X800 LED W/TOUCH
DataSheet
NHD-4.3-480800EF-CTXP#-T PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:57.36mm W x 94.80mm H