LQ065Y5DZ01
Description
TFT 6.5"LCD COLOR W/LED BCK LT
DataSheet
LQ065Y5DZ01 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:6.5" (165.10mm)
Viewing Area:141.60mm W x 84.96mm H